O Akademii

W świecie medycyny, piękna i smaku

Akademia Medycyny i Piękna jest okazją do bliższego poznania świata kosmetologii, dietetyki i gastronomii, którą corocznie stwarza i promuje wśród uczniów i nauczycieli Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach.
To pasjonujący cykl bezpłatnych  spotkań, warsztatów i pokazów o kilkuletniej tradycji, który odkrywa przed młodzieżą atrakcyjne i przyszłościowe kierunki rozwoju.
Poprzez spotkania ze specjalistami, którzy przystępnie i ciekawie omawiają zagadnienia związane z wykonywaniem zawodu kosmetologa, dietetyka czy inżyniera gastronomii Akademia stwarza solidną podstawę do oceny własnych predyspozycji zawodowych.
 

Uczestnicy

Program skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza z klas maturalnych.
 

Prelegenci

Spotkania, pokazy i warsztaty realizowane w trakcie Akademii Medycyny i Piękna prowadzone są przez:

  • wykładowców-praktyków Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach,

  • dietetyków i znanych kucharzy,

  • specjalistów-praktyków zatrudnionych w czołowych firmach i gabinetach z branży kosmetycznej.

 

Harmonogram

Okres realizacji cyklu trwa od października do maja każdego roku. Spotkania realizowane są w dni robocze w godzinach zajęć szkolnych lub po zajęciach. Szczegółowy harmonogram godzin i dni spotkań ustalany jest indywidualnie z każdą szkołą zainteresowaną udziałem.

 

Zgłoś szkołę

Zgłoś swoją szkołę do bezpłatnego udziału w cyklu i zaproś eksperta na lekcje.
Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z Organizatorem: 32 207 30 65 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.