Temat: Komponujemy diety w programie Aliant

O warsztacie

Warsztaty z programem dietetycznym Aliant mają charakter praktyczny - uczniowie mają za zadanie stworzyć
plan diety dla siebie lub dla jakiegoś konkretnego przypadku (sportowca, osoby chorej itd.) a następnie pracując z programem przeanalizować poprawność ułożonych przez siebie jadłospisów.
Program oblicza wszystkie wartości odżywcze, wskazuje błędy, niedobory i pomaga w ewentualnej korekcie diety. Pracują na nim specjaliści w szpitalach oraz poradniach dietetycznych.

Nasz ekspert zapozna uczestników spotkania z zasadami obsługi programu Aliant, udzieli wszelkich informacji o tym  jak właściwie i zdrowo zbilansować swoją dietę unikając często popełnianych błędów.

Ponadto uczestnicy warsztatów będą mogli, dokonać analizy składu swojego ciała, poznać stan odżywienia własnego organizmu przy pomocy specjalistycznego sprzętu, uzyskać indywidualną poradę i pomoc w zakresie uzyskania wymarzonej sylwetki, naturalnie poprawić swoje samopoczucie i odzyskać siły witalne na każdy dzień poprzez odpowiednio dobraną dietę oraz dowiedzieć się jaki sposób odżywiania pomoże zachować zdrowie lub poprawić efekty leczenia różnych schorzeń.Prelegent

mgr Marcin Osowski

– tata-dietetyk z pasji i wykształcenia, szczególnie zainteresowany żywieniem w pediatrii. Doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wykładowca akademicki Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Dietetyk w centrum medycznym Fizjomed w Andrychowie. „Emerytowany” barista. Pasjonat aktywności fizycznej (półmaratończyk) i umysłowej (szachista).

 

Zapisz się i przyjdź!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    tel. (32) 207-30-65

diety aliant2

 

Komponujemy diety

M Osowski Często nie zdajemy sobie sprawy, że to co jemy, ile jemy i o jakich porach ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd, samopoczucie i samoocenę.
Warto przenalizować swoje nawyki żywieniowe i dostosować swoją dietę do własnych potrzeb i stylu życia.

mgr Marcin Osowski