Temat: Studniówkowe pogotowie

Spotkanie stanowi wyjątkową szansę na zgłębienie sztuki makijażu – pod okiem profesjonalnego wizażysty poznasz techniki i kolory stosowane w makijażu studniówkowym, dostosowane do Twojego typu urody, zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Poznaj najnowsze trendy, dobierz odpowiedni dla siebie makijaż na Twój pierwszy Wielki Bal. Podczas warsztatu dowiesz się, jakie kosmetyki sprawdzą się najlepiej na młodej skórze, szczególnie tej z problemami, w jaki sposób je zaaplikować, a potem utrwalić – tak aby makijaż utrzymał się całą noc. Zapoznamy Cię z tajnikami modelowania kształtu oka – nieważne czy Twoje oczy są małe, duże, wypukłe, głęboko osadzone, czy mają opadająca powiekę – dowiesz się jak zaaplikować cienie, aby wydobyć ich piękno i w odpowiedni sposób je podkreślić.

Pomożemy Ci sprawić abyś tej nocy czuła się wyjątkowo. Pokażemy Ci jak aplikować ozdoby – brokat, kępki rzęs, aby Twój makijaż wyróżniał się spośród innych i był niezapomniany.

 

Prelegent

mgr Marlena Pospiszil

Wizażystka z zamiłowania i z zawodu. Na co dzień pracuje w katowickim oddziale firmy INGLOT oraz współpracuje ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną przy sesjach zdjęciowych i akcjach marketingowych. Najchętniej wykonuje makijaże ślubne oraz wieczorowe. W swojej pracy najbardziej lubi sprawiać, aby kobiety czuły się pewne siebie i piękne.

 

Zapisz się i przyjdź!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    tel. (32) 207-30-65

studniow pogot2

 

Studniówkowe pogotowie
- makijaż dla Ciebie 

 

M PospiszilWykonując makijaż należy pamiętać, by był dostosowany do okoliczności, pory dnia i aktualnych trendów. Nawet najbardziej wyszukany i dopracowany make-up nieuwzględniający tak podstawowych czynników może działać na naszą niekorzyść.

mgr Marlena Pospiszil