temat: Warsztaty z wizażu

Jak dobrać odpowiedni kolor do swojego typu urody? Czy rzeczywiście są barwy, których zdecydowanie powinno się wystrzegać? Czy można uniknąć przerysowania, jeśli lubimy bardzo jaskrawe kolory?

Warto znaleźć odpowiedzi na takie pytania podczas warsztatów poświeconych wizażowi.

W czasie spotkania zostaną określone kolorystyczne potrzeby poszczególnych typów urody: intensywnego, średniego, mocnego, czy też chłodnego lub ciepłego.

Każdy z uczestników będzie poddany indywidualnej analizie kolorystycznej oraz uzyska praktyczne porady o tym, jakie barwy powinien na sobie zdecydowanie polubić, a jakie zdecydowanie wykluczyć. Wszyscy będą mogli dokładniej zgłębić tajniki makijażowe.

Wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o swój wizerunek.

 

Prelegent

mgr Marlena Pospiszil

Wizażystka z zamiłowania i z zawodu. Na co dzień pracuje w katowickim oddziale firmy INGLOT oraz współpracuje ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną przy sesjach zdjęciowych i akcjach marketingowych. Najchętniej wykonuje makijaże ślubne oraz wieczorowe. W swojej pracy najbardziej lubi sprawiać, aby kobiety czuły się pewne siebie i piękne.


 

Zapisz się i przyjdź!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    tel. (32) 207-30-65

warszt wizaz2

  

Warsztaty z wizażu

 

M PospiszilDowiedz się, jaka moc ukryta jest w kolorach. Dbając o swój wizerunek nie można zapomnieć o analizie kolorystycznej, dzięki której sprecyzujesz, które barwy najbardziej działają na Twoją korzyść.

mgr Marlena Pospiszil